Žďár nad Sázavou
/ Akce / Výhry / Pravidla / Výsledky / Facebook

Žďár nad Sázavou se již třetím rokem zapojí do kampaně Do práce na kole.
Jde o celostátní soutěž a již osmý ročník proběhne v květnu 2018.
Záměrem projektu je upozornit na výhody toho, co se stane, když více lidí změní své dopravní návyky a přesedlá z aut na kola. Účastníci si pravidelnou jízdou na kole zlepší nejen kondici, náladu a možná i vztahy s kolegy, ale společně tak přispějí k čistšímu ovzduší a celkově příjemnějším, bezpečnější a zdravějším městům, kde žijí a pracují.
V rámci soutěže mají účastníci možnost se zapojit do několika soutěžících kategorií zaměřené na pravidelnost či délku jízdy. Každý účastník získá originální soutěžní triko. Hlavní výhrou je kolo, které nám do soutěže věnoval kraj Vysočina. Rádi bychom soutěž obohatili a doplnili aktivitami, které se již v tradičně zúčastněných městech staly oblíbenými.
Připravujeme pro vás různé akce, soutěžit budete o zajímavé výhry: kolo, soudek piva, dárkové poukazy a další.
V roce 2016 se do soutěže ve Žďáře nad Sázavou zapojilo celkem 57 soutěžících, v roce 2017 vás již soutěžilo 62. V červnu proběhla vyhodnocení, vylosování a předání věcných cen, drobných dárků pro soutěžící věnované našimi sponzory. Závěrečné večírky s posezením u dobrého jídla a pití, s dobrou muzikou při prvním ročníku a břišními tanečnicemi na druhém se vám líbily a společně jsme si je užili. Předání hlavní ceny – kolo proběhlo oba dva ročníky v sídle Kraje Vysočina, hlavního sponzora naší soutěže.
Více již na stránkách www.dopracenakole.cz, kde se můžete do soutěže přihlásit.
Případné dotazy ke žďárské kampani Do práce na kole 2018 směřujte na e-mail: radka.remarova@zdarns.cz.

Výhry, akce budeme postupně aktualizovat, doplňovat.

Generální partneři
Národní partneři
Lokální partneři
Za finanční podpory a pod záštitou
Mediální partneři