Uherské Hradiště
/ Akce / Výhry / Pravidla / Výsledky

Uherské Hradiště

Na Slovácku 7. ročník akce DPNK organizuje spolek O-KOLO. Doufáme, že staří i noví účastníci si měsíc soutěžního ježdění naplno užijí. Podmínky pro cyklodopravu jsou na uherskohradištsku skvělé. Na kole tu do práce jezdili už naši prapradědové. Nyní štafetu přebírají motoristé a místní sítˇ silnic náporu aut neodpovídá. Snad během května všichni poznáme, že na místních komunikací to nesmrdí tolik a každodenní kolony se zkrátí.

Spolek Okolo vznikl, aby upozorňoval na to, že návrat k tradiční místní cyklodopravě pomůže řešit neudržitelnou dopravní situaci města. Podívejte se, co si o Hradišti a jeho dopravě myslí naše děti. Po shlédnutí příběhu vám vyvstanou i jiné než osobní a lokální důvody, proč má tato akce smysl:

https://www.facebook.com/671425802999753/videos/776126155863050/

Už určitě víte, že do toho s námi letos půjdete.
Kde se můžeme potkat?
Jako v minulých letech cyklistickou sezónu symbolicky zahajuje „otvírání cyklostezek“ Na kole vinohrady v sobotu 28. dubna. Zde soutěž Do práce na kole pro Uherské Hradiště odstartujeme. V odpoledních hodinách nás můžete vidět na pódiu na Masarykově náměstí. Poradíme s tím, co Vás o soutěži zajímá.

V průběhu dubna a května budeme doplňovat informace o doprovodných akcích, slevách, odměnách a výhrách pro účastníky. Na této straně i na našem fb profilu https://www.facebook.com/O-Kolo-Hradi%C5%A1t%C4%9B-671425802999753/
Těšte se na pěkné dárky.

My se těšíme na vás.

O-Kolo, z.s.

Pokud potřebujete info okamžitě
777443557

Generální partneři
Národní partneři
Lokální partneři
Za finanční podpory a pod záštitou
Mediální partneři