Liberec a Jablonec n. N.
/ Akce / Výhry / Pravidla / Výsledky

Liberec a Jablonec n. N.

Kampaň „Do práce na kole 2018“ v Liberci a Jablonci organizuje opět spolek Cyklisté Liberecka. Ke kampani jsme se připojili, protože již od roku 2000 usilujeme o zlepšení podmínek pro cyklistickou dopravu a cykloturistiku na Liberecku. Vaše účast v soutěži je pro nás důležitým argumentem při jednání s politiky města a kraje, ketří se nám občas snaží tvrdit, že v Liberci nikdo na kole jezdit nebude.

Chtěli bychom, aby si lidé uvědomovali, že kolo není jen volnočasová sportovní aktivita, ale i dopravní prostředek, kterým se lze každodenně dostávat do zaměstnání, škol a k jiným veřejným službám. Spolu s tím je nutná i tvorba pro cyklisty příjemného městského prostředí, zajištění jejich bezpečnosti a plynulosti jízdy. Proto jednáme s úřady, účastníme se kulatých stolů a snažíme se být u toho, když se o něčem rozhoduje nebo diskutuje. Už patnáctým rokem pořádáme cyklojízdu Libercem na kole, při níž upozorňujeme na problematická místa ve městě.

Kampaň „Do práce na kole 2018“ u nás vypukne v květnu, ale přihlašovat se můžete již nyní.

Slavnostní vyhodnocení, vyhlášení vítězů a předání cen proběhne 6. června před Libereckou radnicí. Hlavní cenou soutěže je letos skládací kolo darované firmou elbikes.cz. Dále se můžete těšit na medaile od firmy Preciosa, věci na kolo od cykloobchodu RedEight, poukázky na zapůjčení lodí na splutí Jizery od SUNDISK, sýry od Italské sýrárny LA FORMAGGERIA, kávu a suché plody od Pražírny kávy APe Křižany či soudek piva ze Svijan.

Více o činnosti spolku Cyklisté Liberecka, pozvánky na akce, projekty: http://www.cykliste.cz/ Facebookový profil:
Cyklisté Liberecka

Generální partneři
Národní partneři
Lokální partneři
Za finanční podpory a pod záštitou
Mediální partneři