Hradec Králové
/ Akce / Výhry / Pravidla / Výsledky / Facebook

V Hradci se DO PRÁCE NA KOLE letos objeví popáté za sebou s ambicí překonat půltisícovou účast. Co Vám určitě nesmí chybět je chuť dostat se do práce vlastní silou - na kole, pěšky, na bruslích či skateboardu - kreativitě se meze nekladou. Samozřejmostí jsou pěkné ceny pro výherce kampaně či Akce na triko. Novinkou je zapojení studentů vybraných škol.
S kolegy utvořte týmy, namotivujte se, posilněte si team spirit a přidejte se!

Letošní soutěžní kampaň by letos poprvé v Hradci měla podpořit také šetná logistika doručování triček pomocí vlatní síly. Začínají tím již samotní účastnící, kteří si při registraci zaškrtnou osobní (nemotorový) odběr v Bajkazylu HK, ČSA 216. Pro některé firmy a pro ostatní, co nemohou využít tuto možnost, máme připravena nákladní kola a přívěsy, která by měla doručení na adresu zvládnout.
Jednáme se zástupci ambasád Beneluxu, ktří by mohli také přijet Hradec podpořit se svými charakteristickými jízdními koly. Magistrát města průběžně připravuje nová menší i větší opatření, která by měla cyklisty dále více motivovat užívání jejich pohybu. Výzvou je zde řešení cyklobousměrek v centru města, nadjezd u „Malšáku“ a podjezd „U soutoku“. Například ulice Wonkova vyhrála anketu na portálu cyklistesobe.cz, jež se snaží o dialog mezi městem a uživateli infrastruktury. Chod kampaně má tento rok má letos z větší části na starosti spolek Hradecká stezka z.s., který mimo jiné provozuje klub Bajkazyl HK. Ten letos oslaví svoje první narozeniny v areálu Gayerových kasáren.

Sledujte více, jednotlivé informace a podrobnosti k soutěži budeme zveřejňovat postupně v průbehu měsíce března a dubna.
Pro nejčerstější novinky z kampaně se můžete přidat na facebookové stránky: https://www.facebook.com/groups/472306116498042/
Těšíme se na Vaši účast!

Generální partneři
Národní partneři
Lokální partneři
Za finanční podpory a pod záštitou
Mediální partneři