Třebíč
/ Events / Prices / Rules / Results / Facebook

Třebíč

Město Třebíč se v letošním roce již potřetí zapojí do kampaně Do práce na kole. Rádi bychom podpořili myšlenku zdravého způsobu dopravy do práce a věříme, že i pro vás nebude kopcovitý terén, kterým město a jeho okolí disponuje překážkou.
Třebíč se už delší dobu zaměřuje na oblast udržitelné dopravy a také proto Městský úřad zakoupil pro své zaměstnance elektrokola, která mohou využívat při služebních jednáních. Pro cyklisty město nabízí celou řadu cyklostezek a cyklotras a také zázemí v podobě TouristPointu, který má certifikát Cyklisté vítání. Ve městě jsou také na cyklostezce Jihlava-Třebíč-Raabs umístěny dva sčítače cyklistů a pěších, které Třebíči poskytl Kraj Vysočina. Pro bezpečný pohyb cyklistů a pěších se ve městě plánuje realizace podchodu pod ulicí Sucheniova a pořízení bike boxů u vlakového nádraží.
Do loňského ročníku soutěže se v Třebíči zapojilo celkem 88 účastníků z 26 týmů. Do finálového losování pak postoupilo 45 soutěžících z 11 týmů. Věříme, že v letošním ročníku nadšení pro zdravý způsob cesty do práce ještě vzroste. Soutěž plánujeme podpořit společnou jarní cyklojízdou, řadou akcí na triko a opět hodnotnými cenami, například v kategorii jednotlivců to bude kolo, které do soutěže věnuje Kraj Vysočina.

Kontaktní osoba: Ing. Lucie Floriánová, e-mail: l.florianova@trebic.cz, tel.: 606 764 465.

General partners
National partners
Local partners
Za finanční podpory a pod záštitou
Media partners